אזהרת סיכון

השימוש באתר הינו תחת תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות בלינק : תקנון, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

המסחר בשוק ההון בכלל ובמט"ח בפרט מסוכנים על רקע התנודתיות הגבוהה, במניות, אופציות ומטבעות והמינופים הגבוהים שניתנים, אם ניתנים, ע"י הברוקרים. השקעה בנכסים פיננסים בכלל ובמטבעות בפרט כרוכה ברמת סיכון גבוהה. בשוק המט"ח, הסיכון גבוה במיוחד בעקבות המינופים המקובלים בשווקים אלו. המינוף פועל לשני הכיוונים וכמו הפוטנציאל לרווח גבוה כך ניתן גם להפסיד באותה מהירות.

על הסוחרים להיות מודעים לעובדה שאסור בשום אופן להשקיע סכום כסף שאינם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד או שעלול לשנות את סגנון החיים שלהם. חשוב להגביל את הסיכון ולצמצם את רמת החשיפה שלכם לסיכונים על ידי שימוש בפקודות להגבלת/קטיעת הפסד כגון פקודות סטופלוס [StopLoss] ופקודות לימיט [Limit]  שנועדו להגן עליהם מפני הפסדים גדולים. ניתן להשתמש בפקודות הללו גם לצרכי גידור פוזיציות קיימות.

•    אין לראות במידע המפורסם באתר או בהרצאות המוקלטות פה, משום המלצה לביצוע פעולות ו/או  ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.

•    המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. 

•    כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.

•    הכותב/המרצה מחזיק ו/או עלול להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל.

•    מסחר בשוק ההון טומן סיכון רב עד לאיבוד סכום ההשקעה ואינו מתאים לכל אחד. מומלץ לא לסכן סכום שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד.

•    מטרת המידע (מידע מודפס או דיגיטלי, לרבות תוכנת  מחשב או קובץ מחשב) העובר בין המדריך  לתלמיד היא לימודית בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ, הכוונה או המלצה למסחר ו/או השקעה ו/או רכישה או מכירה של נכסים פיננסיים (חוזים עתידיים, מניות, סחורות, מט"ח, אופציות, אג"ח, תעודות סל ו/או כל נייר ערך אחר).

•    צוות ו/או הנהלת AutoSysFX אינם בעלי רישיון ייעוץ השקעות או מנהלי תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימר לייעץ לשום אדם בקשר לרכישה, מכירה, אחזקה ו/או השקעה בנכסים פיננסיים. המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות ע"י יועץ השקעות מוסמך על פי הדין הישראלי. כל המקבל החלטה על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד.

•    קיים סיכון במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים והם  עלולים להביא להפסדים כספיים. הצלחות עבר במסחר ו/או השקעה בנכסים פיננסיים אינן ערובה להצלחה בעתיד. כל העושה שימוש בתוכנה, אחראי בלעדית לתוצאות פעולותיו ומוותר על זכות תביעה וכל טענה כלפי צוות ו/או הנהלת AutoSysFX ו/או מי מטעמם.

•    הובהר לכם כי בטרם ביצוע מסחר אמת באמצעות תוכנה למסחר, נדרש לבצע סימולציה של פעולות מסחר על נתוני עבר וגם מסחר בחשבון דמה, על מנת לוודא פעולה תיאורטית תקינה של המערכת.

•    יחד עם זאת, בדיקה תיאורטית מוצלחת אינה מבטיחה  פעולה תקינה בזמן מסחר אמת. יש לקחת בחשבון טעות משתמש, הפרעות בתקשורת, קריסת מחשב ותוכנה, תקלות בשרתי הברוקר והבורסה ועוד השפעות חיצוניות שאינן בשליטת יוצר התוכנה.

•    מובהר בזאת שצוות ו/או הנהלת AutoSysFX אינם אחראים לתוצאות השקעה ו/או המסחר של הגולש בשום צורה. הקורא משחרר את הכתובים למעלה באופן מוחלט ובלתי חוזר מכל אחריות ומכל נזק בגין הפסדים ו/או אבדן רווחים ו/או כל נזק אחר אשר נובע או עלול לנבוע ממסחר בשוק ההון בין באמצעות הרובוט ובין שלא באמצעות הרובוט ומאשר בזאת כי האחריות למסחר ברובוט, לבאגים, תקלות ולתוצאתו חלה על הקורא בלבד. ואין הכתובים למעלה ו/או מי מטעמו, אחראים לתוצאות הרובוט באופן אישי או קבוצתי.

× שאל אותי כל שאלה!